Kullanımı - En Etkili Geciktirici Hap

Kullanımı : İlişkiye girmeden 1 Saat önce; 1 adet alınan mavi rüya ferari size 6 gün boyunca en üst düzeyde ereksiyon ve sertleşmenin yanı sıra 15 dk erken boşalmanızı önler ve defalarca ilişkiye girme şansı sunar.

Tavsiye Edilen Dozaj : Genellikle 1 bardak su ile alınan 1 kapsül; ereksiyon ve sertleşmede maksimum etki yaratır, cinsel istek kat kat artarak penis hacminde bir miktar artış sağlar, bunun yanı sıra erken boşalma 15 ile 20 dakika arasında önlenmiş olur.
Ürünün etkisi kullandıktan 1 saat sonra başlar.
Not: Penis hacmindeki artış kalıcı değildir kullanımdan 4 ile 6 gün sonra penis eski halini alır yani ilişki öncesinde kullanılan 1 kapsül 6 gün boyunca yaşadığınız ilişkilerde ereksiyon, sertleşme ve erken boşalmada etkisini koruyarak sınırsız istek ve heyecan oluşturur.

Geciktirici Hapı Ölçüyü Kaçırmadan Kullanın

Geciktirici hap daha kolay bir şekilde sertleşmenizi, daha büyük ve uzun süreli ereksiyona sahip olmanızı, libidonuzun arttırılmasını, partnerinize olabildiğince fazla cinsel tatmin vermenizi sağlayan tamamen doğal bir yöntemdir.
Bununla da kalmayıp, cinsel ilişkide sperm miktarınızı arttırarak partnerinizde hayranlık uyandırmanızı ve daha fazlasını istemesini sağlar.
Mavirüya ferrari'nin yalnızca yetişkinler tarafından kullanılması amaçlanmıştır.
18 yaşınızı doldurmadıysanız, kullanmanız uygun değildir ve ürünü satın almanıza izin verilmeyecektir.

Geciktirici hap mavi rüya ferrari, erkeklere has ereksiyon fonksiyon bozukluğu probleminin giderilmesine yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir ürün olmasına karşın, kimi zaman kadınların da ürünü kendi libido problemlerini gidermeye yardımcı olmak üzere kullanma girişiminde bulunmuşlardır.
Herhangi bir şekilde hamile kalma riskiniz söz konusuysa, ürünü denemeniz tavsiye edilmemektedir.

Geciktirici hapı yalnızca yönlendirildiği şekilde alınız.
Tavsiye edilen geciktirici hap mavi rüya ferrari dozajı, 6 gün'de 1 adet tir bazı bünyelerde bu etki 8 güne kadar devam eder yani bir çok kişi için 1 kapsül 7 gün yeterlidir yani yönlendirildiği şekilde kullanınız.

Geciktirici hap satın al